konstrukcja reklamowa Graffico

WARTO PYTAĆ!

Żyjemy w czasach, gdy cena czyni cuda i jest ważnym kryterium wyboru. W przypadku oznakowania firm i instytucji, gdzie inwestycja jest niemała, ważnym jest by cieszyła oko na długie lata. Często, szanowny Kliencie, porównujesz. To bardzo dobrze! Warto jednak byś wiedział, jaki produkt poddajesz porównaniu i czy to na pewno ma sens… I rozumiemy pojawiające się pytania – chcesz mieć pewność, że wybierasz dobrze. Dlatego też spieszymy z odpowiedziami na zagadnienia, które najczęściej nurtują naszych Klientów!

CENA CENIE NIERÓWNA

„Konkurencja ma taniej” – to zdanie słyszy wielu przedsiębiorców. Taka obiekcja jest uzasadniona, gdy kupujemy konkretny produkt – np. telewizor, telefon, czy laptop. W takim przypadku wiele sklepów oferuje ten sam produkt w różnych cenach i jesteśmy w stanie wybrać najtańszą ofertę. Należy pamiętać, że:

w branży reklamowej, nie ma dwóch takich samych produktów,

wobec tego nie można aż tak jednoznacznie porównywać cen. Każda firma produkująca oznakowanie reklamowe korzysta z innych materiałów i technik produkcji, jest w posiadaniu innych maszyn i w różny sposób doświadczonych pracowników. Posiada również w swojej ofercie usługi, których może nie mieć konkurencja lub charakteryzuje się inną jakością wykonania.

Warto pamiętać, że

każda reklama wielkogabarytowa jest szyta na miarę

– uwzględnia potrzeby klienta, specyfikę miejsca, kolory otoczenia, kierunek padania promieni słonecznych, itp. A im bardziej doświadczona firma, tym więcej zadaje pytań i to często takich, o których mniej doświadczone firmy nawet by nie pomyślały.  Dlatego należy rozważyć jakie korzyści płyną z wyboru konkretnej oferty, a nie porównywać tylko samą cenę.

W Graffico cena nie dotyczy samego produktu, ale całej usługi

– od doradztwa technologicznego, przez audyt, projektowanie graficzne, projekt technologiczny, po produkcję na najwyższej jakości materiałach i maszynach oraz profesjonalny montaż. Na sukces i zadowolenie Klienta pracuje prawie 100 osób – są to inżynierowie, projektanci, wykwalifikowani pracownicy produkcyjni i certyfikowane ekipy montażowe. Nasze produkty wykonane są najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Jakość materiałów, na których pracujemy ma zapewnić reklamie kilku-kilkunasto letnie życie.

Nie ukrywamy również, że ważne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego każda reklama stojąca wyposażona jest w wewnętrzną konstrukcję stalową. Dzięki temu reklamy wolnostojące są stabilne i bezpieczne dla otoczenia – nawet przy bardzo silnych wiatrach nie ma ryzyka ich przewrócenia się. Dodatkowo, jeśli projekt zakłada wykorzystanie blachy, to jest to materiał o grubości 2mm. Taka blacha jest odporna na działanie czasu, nie faluje, nie deformuje się. Pozostałe z materiałów, na których pracujemy również są najwyższej jakości. A wszystko po to, by zapewnić reklamie długowieczność. Dbamy również o elektrykę, która umieszczana jest w odpowiednich skrzynkach, co chroni kable, zasilacze i markowe diody przed warunkami atmosferycznymi.

W porównywaniu ofert pod kątem ceny warto wziąć pod uwagę dodatkową wartość, taką jak

jakość materiałów, doświadczenie, staranność wykonania, sumienność, poziom zaawansowania produkcji.

I warto pamiętać o tym, że nie ma dwóch takich samych produktów!

CZEMU TAK DŁUGO?

Tworzenie reklam wielkogabarytowych różni się od pracy standardowych agencji reklamowych, których działalność opiera się głównie na wydrukach wielkoformatowych, nadrukach na gadżetach reklamowych, itp., które często można zrobić w kilka dni. Natomiast

proces produkcji oznakowania wielkogabarytowego jest dużo bardziej skomplikowany.

Początkowo jest to zaprojektowanie zarówno graficzne jak i techniczne, kolejnym etapem jest obróbka metali, stali, dibondu, blachy, technologii mieszanych. Wobec czego nie jest to zwykły wydruk, a produkcja wymagająca specjalistycznego zaplecza maszynowego, znajomości perfekcyjnych technik spawalniczych, a przede wszystkim odpowiednich specjalistów. Dlatego też proces produkcji jest o wiele dłuższy niż w typowej agencji reklamowej, która musi tylko „wydrukować materiały”.

W Graffico realizacja trwa 8 tygodni. I niekoniecznie wynika to z trudności produkcyjnych, czy złożoności całego procesu, ale głównie z ilości zamówień. Zlecenia produkcyjne ustawiane są w Graffico zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dlatego też zamówienia muszą poczekać na swoją kolejkę, by nasi pracownicy odpowiednio się nimi zajęli.

MONTAŻ? PRZECIEŻ TO NIE PROBLEM!

Montaże to „kropka nad i”. Są szalenie ważne, bo przecież wszyscy cenią sobie: estetykę montażową, bezproblemowość, profesjonalne narzędzia, doświadczoną ekipę i czas.

Montaż reklam wielkogabarytowych nie jest prosty jak złożenie mebli z popularnej sieciówki.

Nie może go przeprowadzić każdy – ekipa montażowa musi mieć profesjonalny sprzęt, badania wysokościowe, certyfikaty.

To właśnie gwarantuje Graffico. Zapewniamy montaż ziemny pylonów, witaczy, wielkogabarytowych konstrukcji reklamowych, megaboardów oraz wysokościowy montaż  liter reklamowych i znaków 3D zarówno na elewacji jak i na dachu. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo montowanych produktów dlatego zatrudniamy inżynierów, którzy każdorazowo wykonują obliczenia, przygotowują karty techniczne i projekty budowlane.