LITERY REKLAMOWE

Bądź widoczny dniem i nocą!

Perfekcyjna technologia, markowe podzespoły, profesjonalny montaż w całej Polsce i fachowe doradztwo – wszystko po to, byś chciał pracować tylko z nami!

Produkujemy litery i znaki 3D tylko w najwyższej i w najtrwalszej technologii.

  • tył i boki z aluminium 2 mm- spawane – taka grubość spawanej blachy sprawia, że litery są sztywne, stabilne i w pełni bezpieczne dla otoczenia, przechodniów i pojazdów. Litery nie deformują się przez oddziaływanie silnego wiatru. Aluminium nie rdzewieje, co eliminuje problem nieestetycznych zacieków na elewacji.
  • malowane proszkowo – nasze produktu wykonywane są z aluminium, a najlepszą i najbardziej trwałą farbą jest właśnie farba proszkowa. Kolor na Twojej reklamie nigdy nie wypłowieje, nie będzie zacieków i wypalonych przez słońce jaśniejszych miejsc.
  • diody IP68 –  stosujemy diody, które są odporne na wodę, wilgoć i skropliny. Można je nawet zanurzyć w wodzie! Diody są ekologiczne, niezawodne i energooszczędne. Średni czas życia modułów LED bywa określany na ~50 000 godzin. Zakładając, że reklama świeci 10h/dobę, ok. 300 h miesięcznie, więc i 3500 h rocznie, relatywny czas funkcjonowania to ok. 15 lat! I to przy utracie natężenia światłej bliskiej 30% – absolutnie niezauważalnej dla ludzkiego oka.
  • lico plexi lub elastyczne licow przypadku wszystkich liter i liter dużych gabarytów stosujemy materiały odporne na czas i warunki atmosferyczne. Dobrze napięte i zastosowane elastyczne lico oraz plexi pozwalają cieszyć się reklamą długie lata.

Jest to jedyna technologia wykonania trwałych liter na długie lata, odporna na warunki atmosferyczne i duże amplitudy temperatur w Polsce (-20/+40).

Specjalizujemy się w produkcji dużych gabarytów, nawet liter o wysokości 15m!

Istnieje kilka rozwiązań w zakresie sposobu podświetlenia i finalnego efektu wizualnego. Jeśli posiadasz czarne logo, które chciałbyś podświetlić, idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie technologii black & white.

Zobacz, jak powstają litery wielkogabarytowe:


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl