Pandemia nie odpuściła, a my?

Pandemia nie odpuściła, zachorowań jest coraz więcej. Mamy już świadomość, jak zachowywać się w przestrzeni publicznej. Dystans społeczny, noszenie maseczek oraz częsta dezynfekcja rąk są ważnymi czynnikami chroniącymi nas przez zachorowaniem.

O ile w marcu i kwietniu 2020 roku, doświadczyliśmy deficytu maseczek, płynów do dezynfekcji oraz dezynfekatorów na rynku, teraz sytuacja jest inna.

Robiąc zakupy w sklepach spożywczych, marketach, galeriach handlowych, bankach , siłowniach dezynfekcja jest obecna, bo jest wymogiem, ale można odnieść wrażenie, że funkcjonuje „na sztukę”. Stacje do dezynfekcji rąk rzadko są bezdotykowe, estetyczne i higieniczne. Bardziej odstraszają od dezynfekcji niż zapraszają do higieny rąk. Czy czujemy się zatem bezpiecznie i higienicznie wchodząc i wychodząc ze sklepu?

Odpowiedzią na słabą jakość urządzeń do dezynfekcji rąk jest CZYSTOJAK. Jest to bezdotykowy i wolnostojący  automat do dezynfekcji rąk z laserowym pomiarem temperatury. CZYSTOJAK występuje w kilku modelach rozbudowanym Grande, subtelnym Slim oraz w wariancie Kids zaprojektowanym specjalnie dla najmłodszych i młodzieżowej wersji Teens.

Wszystkie modele bezdotykowych automatów do dezynfekcji rąk przeznaczone są do miejsc o dużej przepustowości. Specjalne dysze zapewniają równomierne rozpylenie płynu na dłoniach i przyjemne doznania podczas aplikacji płynu. Sygnał świetlny potwierdza skuteczną dezynfekcję.

Stacje do dezynfekcji CZYSTOJAK wyróżnia ponadto design, który jest wyjątkowy i świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Dodatkowo automaty do dezynfekcji rąk można personalizować, co daje duże pole wizerunkowe i promocyjne dla marek.

A Ty? Czy spotkałeś już na swojej drodze CZYSTOJAK?