Kompleksowość Graffico

Od projektu po montaż.

Z pomocą naszych fachowców na każdym etapie otrzymasz wsparcie, doradztwo – autorskie pomysły na rozwiązanie problematycznych kwestii.

Sami projektujemy w oparciu o najnowsze trendy branżowe. Charakteryzuje nas wysoka wrażliwość estetyczna, a ponad 30-letnie doświadczenie
w reklamie pozwala nam szerzej i przyszłościowo spojrzeć na cały temat.

Projekty oraz wizualizacje przygotowuje nasz dział graficzny, który na podstawie oczekiwań klienta omówionych wcześniej z handlowcem, rysuje produkty i proponuje designerskie rozwiązania. Wizualizacje są zawsze wykonywane na podstawie zdjęcia z miejsca realizacji, co umożliwia precyzyjniejsze zobrazowanie efektu finalnego.

Przygotowane projekty rozrysowują nasi konstruktorzy, którzy dbają, by wizję, pomysł i polot urzeczywistnić. Rysunki techniczne ubierają w ramy designu, twórczą estetykę i wyobraźnię działu graficznego. Technicy skrupulatnie wyliczają, mierzą każdy detal, tak by tworzył spójną, bezpieczną, funkcjonalną i solidną całość. Konsultacje na tym etapie pomiędzy działami: technicznymi, graficznymi i produkcyjnymi sprawiają, że produkt jest szczególnie dopracowany.

Akceptacja klienta projektów przygotowanych przez dział graficzny uwalnia je do produkcji, gdzie w parku maszyn pod okiem fachowców: spawaczy, frezarkowych, giętarkowych i brygadzistów pomysł staje się rzeczywistością.

Nasze hale produkcyjne mieszczą m.in.: termoformierkę, walcarkę, prasy krawędziowe CNC, gilotynę, sytrograf, ploter frezujący, trzy szlifiernie, dwie spawalnie, ślusarnie, trzy magazyny, dział montażu białego i montażu elektryki, ciemnię, ploter drukujący, suwnicę, Letter Bender, laminator, wiertarkę stołową, piłę taśmową, ukośnicę do aluminium.

Zespół produkcyjny to nasi doświadczeni fachowcy wieloletnie związani z firmą, reklamą i branżą. Oni zdecydowanie mają „fach w rękach”!

Zakończony proces produkcji rozpoczyna kolejny kluczowy etap – montaż.

To zdecydowanie kropka nad i. To niemalże zwieńczenie wszystkich prac i etapów: produkcyjnych, technicznych, plastycznych, konstruktorskich, logistycznych. Ale montaż to również i strategiczny oraz kulminacyjny moment całego procesu obsługi klienta. Nawet jeśli do tej pory wszystko przebiegało bezproblemowo, to montaż może zaważyć nad całym efektem końcowym. To także ciężka i niestety często niewdzięczna praca montażystów, którzy niezależnie od pogody montują kilkudziesięciu tonowe konstrukcje na kilkunastu lub więcej metrach wysokości. Montażyści to pracownicy fizyczni, ale przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami z różnych dziedzin w tym: budowlanej, inżynierskiej i konstruktorskiej. To na ich barkach ciąży odpowiedzialność za powodzenie całego projektu.

W Graffico zajmujemy się również transportem wyprodukowanych przez nas elementów i produktów. Dysponujemy flotą transportową i wielozadaniowymi kierowcami. Przewóz 30-metrowej rury? Poradzimy sobie nawet z 40-metrową. Nasze realizacje dotarły w najdalsze zakątki Polski,
a nawet i poza jej granice.

Samodzielnie wykonujemy także audyty i pełną dokumentację techniczną. Obsługując całościowy rebranding, utylizujemy również poprzednie konstrukcje i reklamy.

Zajmujemy się też prototypowaniem. Opracowujemy koncepcje, bazując na naszym doświadczeniu – od samej wizji po finalny, realny produkt. Wykonujemy także prototypy na zamówienie klientów. Często przed produkcją seryjną produkujemy prototyp, który jest naszym punktem odniesienia i na jego podstawie możemy ulepszać i doskonalić całą serię.

Prototypy często przed rozpoczęciem całościowej, seryjnej produkcji pokazuje słabe punkty i niedociągnięcia, które dzięki przeprowadzeniu próby możemy skutecznie i szybko wyeliminować. To także świetne wyjście, by klient mógł bliżej poznać dany produkt, który do tej pory widział tylko na wizualizacjach i rysunkach technicznych. W końcu każdy z nas woli zbadać i ocenić dany produkt w rzeczywistości niż tylko przez ekran.

Otrzymasz też od nas wsparcie sprzedażowe. Naszym klientom zawsze proponujemy autorskie, dodatkowe rozwiązania mogące zapewnić przewagę konkurencyjną. Nie zrywamy kontaktu z klientem po wystawieniu faktury. Wręcz odwrotnie, to dla nas przypieczętowanie relacji i dłuższej współpracy opartej na wymianie wiedzy, potrzeb i obserwacji.

W Graffico świadczymy usługi kompleksowo. Dosłownie. Przyjmując zlecenie, można polegać na nas w kwestii designu, technologii, montażu, funkcjonalności, trwałości i skuteczności.

Wiemy, ile stresu wiąże się z podobnymi inwestycjami, ile wątpliwości, pytań, niepewności ciągnie za sobą takie przedsięwzięcie. Nasza 30-letnia obecność na rynku pozwoliła nam zebrać doświadczenie, które umożliwia nam jego bezproblemową realizację, kompetencje gwarantujące sukces
oraz znajomość i obeznanie, które pozwala nam się poruszać w dziedzinie reklamy swobodnie i pewnie.

Wiemy również, jak ważne jest móc polegać na kimś i powierzyć w jego dłonie powodzenie realizacji. Każdy z nas chce się otaczać i współpracować
z kompetentnymi fachowcami, będącymi specjalistami w danej branży. Dlatego bazując na naszej wiedzy, umiejętnościach zespołu i parku maszyn jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie od zera dowolną reklamę, inwestycję kompleksowo, skutecznie i profesjonalnie.