Grasz w zielone?

EKO myślenie, EKO działania, EKO wizerunek – przyczyn może być wiele, ale faktem jest, że firmy obecnie są coraz bardziej EKO.

Ograniczamy wydruki, odrzucamy jednorazówki z plastiku, segregujemy śmieci.

Graffico wspomaga ten trend przez produkcję trwałych, estetycznych i bardzo funkcjonalnych pojemników do segregacji śmieci. Mają je już stacje paliw, galerie handlowe, firmy i biurowce.

U podstaw projektowania koszy do segregacji odpadów, stoi nasze przeświadczenie, że dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. To taki niezwykle zwykły przedmiot, z którego korzysta każdy z nas. Dlatego tak podstawowy a jednak powszechny i pożądany przedmiot w przestrzeni publicznej jakim są kosze na odpady ma ładny design, są przyjazne dla klienta, wyposażone są w bardzo intuicyjny mechanizm wymiany worków. Jakość wykończenia wpływa na trwałość i długowieczność pojemników. Można je ustawiać w różnych konfiguracjach modułowych, co pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Dodatkowo kosze mają możliwość personalizacji, która współgra ze strategią marki lub z otoczeniem.

A Ty grasz w zielone?

Jeśli tak, firma GRAFFICO zaprasza do współpracy:)