Pylon reklamowy do ekspozycji wielu marek

Firmie GRAFFICO zależy, aby przestrzeń reklamowa była uporządkowana i estetyczna. Czujemy się zobowiązani, by dobrze doradzać klientom oraz proponować nowe, przydatne i w miarę możliwości ekologiczne rozwiązania, które będą służyły bez żadnych zarzutów przez wiele, wiele lat. Marki chcą się reklamować i chcą być widoczne! To oczywiste. Jednak obecnie jesteśmy bombardowani tak wieloma komunikatami, że chaos reklamowy staje się nie do zniesienia. W rezultacie żadna marka nie jest wyróżniona.

Jak to rozwiązać?

Jakiś czas temu w Graffico zaproponowaliśmy rozwiązanie, jakim są pylony reklamowe do ekspozycji wielu marek. Pylony są wolnostojącym, estetycznym i prestiżowym nośnikiem reklamowym, który w zauważalny sposób eksponuje logotypy jednej lub wielu firm.

Design pylonu reklamowego występuje w wielu wariantach i może harmonijnie pasować do budynku, stylu dzielnicy i okolicy. Graffico projektuje i produkuje pylony reklamowe w stylu minimalistycznym, klasycznym loftowym, industrialnym i ekologicznym. Pylony mogą również zawierać elementy kinetyczne, różne rodzaje materiałów i faktur od aluminium, dibondu, blach powlekanych po poszycia ażurowe i żywą roślinność.

Dla kogo dedykowany jest pylon reklamowy?

Pylon reklamowy do ekspozycji wielu marek jest świetnym rozwiązaniem dla obiektów biurowych, galerii handlowych, centrów logistycznych,  urzędów, sieci multibrandowych, wyższych uczelni. Pylony reklamowe tego typu świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie w jednym budynku znajduje się wiele firm, wydziałów, sklepów, departamentów.

Zadanie pylonu reklamowego

Zadaniem pylonu reklamowego jest ekspozycja marki własnej i logotypów Twoich kontrahentów i dostawców w sposób uporządkowany i harmonijny. Zamiast chaosu reklamowego i informacyjnego wokół przestrzeni biurowca czy obiektu komercyjnego może pojawić się pylon reklamowy, totem, czy witacz, który zbiera wszystkich kontrahentów w jedno miejsce i porządkuje przestrzeń. Taki zabieg pozwala oczyścić przestrzeń i sprawić, że będzie bardziej zielona, czytelna i zwyczajnie– ładna.

Pylon reklamowy do ekspozycji wielu marek pozwala również dzielić koszty za realizację. Wystarczy podzielić koszty między partnerami biznesowymi, którzy planują eksponować swoją markę na pylonie, ustalić z nimi system płatności.

Dlaczego o tym piszemy?

Ponieważ pracujemy w branży reklamowej i zależy nam na estetycznej przestrzeni miejskiej, w której sami przebywamy. Czujemy się zobowiązani, by szukać ładnych rozwiązań dla Waszych marek. Zależy nam również na zieleni i ekologicznych rozwiązaniach w identyfikacji wizualnej. Uważamy, że pylon reklamowy do ekspozycji wielu marek to świetne rozwiązanie dla wszystkich firm, które mają swoją siedzibę w budynkach biurowych oraz dla tych, którzy chcą pokazać się na profesjonalnym nośniku reklamowym.

 

Podobał Ci się ten artykuł? Zobacz “CENY PYLONÓW REKLAMOWYCH A STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY”