Jakie są etapy inwestycji litery przestrzennych dla miasta?

➡️KROK 1

Wybierz lokalizację napisów przestrzennych. Zwróć uwagę na przestrzeń. Litery 3D zawsze najpiękniej prezentują się na otwartych przestrzeniach, wzniesieniach, terenach zielonych,  skwerach. Doradcy Graffico pomogą w audycie miejsca.

➡️KROK 2

Następnie przeanalizuj studium wykonalności.  Sprawdź, czy istnieje plan zagospodarowania terenu i jakie informacje zawiera. Doradcy Graffico chętnie Ci w tym pomogą.

➡️KROK 3
To etap określenia precyzyjnej wysokości liter przestrzennych. Pamiętaj, że zbyt małe bryły nie robią wrażenia, są tylko oznaczeniem miejscowości. Duże napisy przestrzenne zachęcają mieszkańców i turystów do robienia zdjęć na ich tle i publikowania w mediach społecznościowych.

➡️KROK 4
Przygotujemy dla Ciebie kilka wizualizacji  liter przestrzennych, różnych brył, faktur, fontów oraz różnych projektów w oparciu o symbole i atuty miejsca, różnych koncepcji kolorystycznych.

➡️KROK 5
Na tym etapie sprawdzamy warunki geologiczne w miejscu posadowienia napisów przestrzennych i opracowujemy rysunki techniczne. Następnie wybieramy najlepszą technologię, przygotowujemy wycenę konstrukcji napisów przestrzennych, fundamentu i montażu.

➡️KROK 6
Gdy już mamy dopracowane wszystkie szczegóły liter przestrzennych i współpracy, przygotowujemy dla Ciebie projekt konstrukcyjny i techniczny do uzyskania pozwolenia na budowę. Na tym etapie nasi inżynierowie zajmują się opracowaniem technologii, dokumentacji technicznej.

➡️KROK 7
Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, rozpoczynamy równolegle dwa procesy: instalację fundamentu i produkcję napisów przestrzennych z nazwą miasta. Tu ważna uwaga: dysponujemy własnymi, certyfikowanymi ekipami montażowymi, które mają doświadczenie i spełniają wszystkie wymogi BHP. Bezpieczeństwo ponad wszystko!

➡️KROK 8
W trakcie realizacji inwestycji będziemy przesyłać Ci zdjęcia żebyś mógł zdalnie czuwać nad jakością. Możesz również przyjechać i zobaczyć elementy Twoich liter reklamowych oraz zwiedzić nasz zakład produkcyjny, zobaczyć produkcję „od kuchni”.

➡️KROK 9
Finalnie, montaż  napisów przestrzennych przebiega bardzo sprawnie, bezpiecznie i fachowo – Graffico specjalizuje się w produkcji i montażu reklam o dużych gabarytach i dużym stopniu skomplikowania i to właśnie na  takich inwestycjach „zjedliśmy zęby”. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda montaż liter przestrzennych, zajrzyj TUTAJ.

➡️KROK 10
Kropką nad „i” jest dokumentacja powykonawcza napisów przestrzennych, dostarczenie atestów i Twoje zadowolenie.