Jakie jest 10 etapów inwestycji w witacze miejskie?

Poniżej znajdziesz 10 kluczowych etapów inwestycji, które pomogą Ci skutecznie i sprawnie  zrealizować WITACZE w Twoim mieście. Od czego zacząć?

➡️KROK 1
Wybierz lokalizacje witaczy i zacznij od studium wykonalności.  Sprawdź, czy istnieje plan zagospodarowania terenu i jakie informacje zawiera. Jeśli nie ma przeszkód formalnych możesz skontaktować się z producentem witaczy Graffico celem zdobycia oferty współpracy. Pamiętaj, że praca nad nowymi witaczami to połączenie logistyki, formalności, montażu i designu.

➡️KROK 2
Wybór odpowiedniej firmy wykonawczej jest kluczowy. Warto postawić na doświadczenie i portfolio Graffico, co gwarantuje  bezproblemową, sprawną, bezpieczną inwestycję oraz  piękne i długowieczne witacze. Dobrym rozwiązaniem, które charakteryzuje Graffico jest współpraca w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, czyli realizację inwestycji od A do Z, co wpływa na niższe koszty i szybszą komunikację.

➡️KROK 3

To etap określenia wysokości witacza. W tym celu Graffico przeprowadza audyt  lub próbę balonową, która dokładnie precyzuje wysokość konstrukcji witacza i czytelność reklamy.

➡️KROK 4

Teraz czas na kreację. Graficy Graffico przygotują dla Ciebie kilka wizualizacji witaczy na podstawie zdjęć z audytu, Twoich oczekiwań oraz  naszej wiedzy z dziedziny designu i technologii.

➡️KROK 5
Na tym etapie nasi konstruktorzy opracowują rysunki techniczne. Następnie wybieramy najlepszą technologię, przygotowujemy wycenę witaczy, fundamentu i montażu. Tu można się rozmarzyć, by stworzyć wyjątkowe witacze, które zachwycą Ciebie, mieszkańców, turystów, inwestorów.

➡️KROK 6
Gdy już mamy dopracowane wszystkie szczegóły witaczy i współpracy, przygotowujemy dla Ciebie projekt konstrukcyjny i techniczny do uzyskania pozwolenia na budowę. Na tym etapie nasi inżynierowie zajmują się dokumentacją techniczną.

➡️KROK 7
Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, rozpoczynamy równolegle dwa procesy: instalację fundamentu i produkcję witaczy. Tu ważna uwaga: dysponujemy własnymi, certyfikowanymi ekipami montażowymi, które mają doświadczenie i spełniają wszystkie wymogi BHP. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Jeśli chcesz zobaczyć jak nasze ekipy montażowe pracują, kliknij TUTAJ.

➡️KROK 8
W trakcie realizacji inwestycji witaczy będziemy przesyłać Ci zdjęcia, żebyś mógł zdalnie czuwać nad jakością. Możesz również przyjechać i zobaczyć elementy Twoich  witaczy oraz zwiedzić nasz zakład produkcyjny, zobaczyć produkcję „od kuchni”.

 

➡️KROK 9
Finalnie, montaż  witaczy przebiega bardzo sprawnie, bezpiecznie i fachowo – Graffico specjalizuje się w produkcji i montażu reklam wolnostojących i dużym stopniu skomplikowania. To właśnie na  takich inwestycjach „zjedliśmy zęby”.

➡️KROK 10
Kropką nad „i” jest dokumentacja powykonawcza witacza, dostarczenie atestów i Twoje zadowolenie.