ŁAWANGARDA meble outdoorowe- wspólna przestrzeń, która zachwyca

Meble miejskie to nie tylko miejsca przeznaczone do odpoczynku. To również element  małej architektury. Przestrzeń dzięki nim zyskuje na funkcjonalności. Ławki, śmietniki, stojaki rowerowe, oświetlenie, fotele w przestrzeni miejskiej są użyteczne, lecz my chcemy iść o krok dalej, pragniemy żeby dodatkowo były piękne i zaskakujące.

Meble outdoorowe to elementy dla każdego mieszkańca i turysty. Małego i dużego. Czym chcielibyśmy takie miejsca wyróżnić? Kolorem, nietypowym designem, dodatkową funkcją. Ławangarda, czyli nasze meble outdoorowe, spełniają wszystkie wymagania i o jedno więcej.

Oto nasze sposoby i wizje do naszych stacji relaksu.

Design

Wiemy, że masowe produkty są tańsze w wykonaniu. Wiele rzeczy już powstało i wiele rzeczy widzieliśmy. Teraz jest czas na jakość, wyjątkowość i dobry design, na przedmioty projektowane we współpracy z artystami. Ławka z elementami bioróżnorodności i funkcją bookcrossingu, stojak na rower niczym słonecznik, żyrandol w parku jakby przeniesiony z salonu, zadaszenia w formie liści – takie rzeczy zaskakują i zachęcają użytkowników do korzystania z nich, do spędzania czasu na powietrzu. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu.

Awangarda

Ławangarda ma zachwycać. Ma być częścią zachwytu miejskiego. Jest zaprojektowana dla tych, którzy kochają niebanalne przedmioty, szukają dopaminowego zaskoczenia w przestrzeni publicznej, którzy uwielbiają design i niestandard. Dla ludzi, którzy kochają miejskość. Dla mnie i dla Ciebie. Dla miast i regionów, hoteli, biurowców, restauracji, stacji paliw, obiektów publicznych, marek szukających wyróżnienia.

Dla odważnych, który nie chcą nudy. Szukają niezwykłości w spędzaniu czasu i w otaczającym nas świecie.

Bezpieczeństwo

Meble miejskie przeznaczone są dla każdego, nie zależnie od wieku. Tutaj dzieci powinny rozładować swoją energię, rodzice odpocząć, kiedy ich pociechy się bawią, a studentka będzie mogła napić się kawy między zajęciami lub przeczytać książkę. Ze względu na różnorodność grup użytkowników, strefy Ławangardy są bezpieczne i dostosowane dla każdego użytkownika

Funkcjonalność

Nasze meble outdoorowe mimo, że wyglądają niczym ze snu Claude Moneta, muszą spełniać swoje zastosowanie perfekcyjnie. Tutaj liczy się profesjonalne wykonanie i najlepszego rodzaju materiały.  Meble mają dodatkowe funkcje, bo sam możesz nacisnąć guziczek  i  włączyć  śpiew ptaków, zmienić barwę światła. Możesz rownież skorzystać z bookcrossingu, cieszyć się roślinnością. Różne strefy mają różne funkcje, bo czasem potrzebujemy kawę na ławę, a niekiedy ławę na kawę. Nieraz fotel do poczytania, a kiedy indziej hamak do bujania w obłokach.

Ławangarda jest dla nas czymś więcej niż meblami outdoorowymi. Dla nas to miejsca wypoczynku i zabawy dla Ciebie, Twojej rodziny, dla Twoich przyjaciół.

My, twórcy Ławangardy, dostarczamy  niezwykłość.
Do zobaczenia w Twoim mieście:)