Ławangarda

Nasza nowa marka – Ławangarda!

Chcemy serdecznie przedstawić Wam naszą nową markę – Ławangardę!
W prawdzie marka nowa, jednak zamysł, jaki towarzyszył nam przy jej powstawaniu, nie ulega zmianie – design, funkcjonalność i trwałość przede wszystkim.

Przede wszystkim dlatego, że z miastami i rejonami współpracujemy od zawsze i jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Ale też dlatego, że każdy odczuwa sympatię do miejsc odpowiednio przystosowanych, a ich jest coraz mniej. Jesteśmy wrażliwi na estetykę, lubimy zieleń. Nie lubimy natomiast wszechobecnej betonozy, która opanowuje miasta.

Ławangarda również dlatego, bo jesteśmy gotowi zmieniać krajobraz, chcemy dać miastu i jego mieszkańcom odrobinę oddechu, trochę cienia i kilka pięknych ławek. Chcemy, by miasto było dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla miasta.

Ławangarda dlatego, że mocno wierzymy w moc ławek! Każdy z nas lubi przysiąść na ławce – z książką, z koleżanką, z własnymi myślami. Chcemy, aby mieszkańcy siedzieli na niej tak długo, jak tylko chcą i to z ogromną przyjemnością!

Kliknij i sprawdź co #siedzieje u nas na stronie Ławangardy!

TO NIE REWOLUCJA…

To ewolucja! Nasza firma od zawsze tworzyła różne instalacje dla miast i rejonów, dlatego nasze doświadczenia były bogate i coraz silniejsze. One ewaluowały, tak samo, jak nasze produkty. I tak ewolucyjnie narodziła się, nie tylko nowa usługa, ale również marka.

Wspólnymi siłami, potencjałem technicznym i kreatywnym, połączeni wspólną wizją przyjaznej i pięknej przestrzeni miejskiej, nasza firma stworzyła coś dla Was, coś, co zwykło się nazywać miejskim „chillem”.

TO JAK? WIDZIMY SIĘ W WASZYM MIEŚCIE?

MACIE OCHOTĘ POCZUĆ EFEKT ŁAW LUB WYJŚĆ POZA RAMY PRZESTRZENI?