Graffico na targach Stacja Paliw 2022

Jesteśmy świeżo po trzydniowych targach Stacja Paliw 2022.

Po długiej przerwie ogromną przyjemnością było dla nas powrócić do świata offline, do spotkań biznesowych w 4 oczy i bycia wśród ludzi.

Nie ukrywamy, że tęskniliśmy za bliskim kontaktem, w końcu w Graffico bardzo cenimy sobie relacje i bezpośredni kontakt z klientami, partnerami i kontrahentami. Wierzymy w kontakt i podejście human to human, który nie ukrywajmy jest najsilniejszy w rzeczywistości, nie online. Przeniesienie biznesu do internetu zabrał nam tą radość z osobistych spotkań, ochłodziło nieco relacje, każdy z nas się odrobinę wycofał, oddalił. Calle online to nie to samo co uściśnięcie ręki. Tym bardziej byliśmy ogromnie podekscytowani, że po kilku latach wróciliśmy do biznesowych konferencji i to w roli wystawcy. A ta rola była dla nas i sporą nowością i sporym wyzwaniem.

Od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy standardowego stanowiska. Że chcemy nieszablonowego, zaskakującego i nieoczywistego spotu, który przyciągnie wzrok i klientów. Miał ciekawić i intrygować. Co więcej, przede wszystkim zależało nam na umocnieniu naszego wizerunku jako producenta reklam, specjalisty brandingu i rebrandingu stacji paliw.

Podeszliśmy do tematu odważnie i abstrakcyjnie. Z nutą niepewności i mocno podekscytowani pojechaliśmy do Warszawy, gdzie przez trzy dni wystawialiśmy się ze swoim autorskim i niecodziennym stanowiskiem.

Na miejscu postawiliśmy telebim z naszymi filmami z realizacji i …. żyrafę. Tak, zabraliśmy ze sobą naszą żyrafę z chmurą i ze skrzydłami, wiedząc, że będzie ona doskonałym punktem zaczepnym. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami stała się hitem całych targów.

Dlaczego żyrafa?

Bo przeszliśmy niedawno reloging. Nowe logo wyraża zdecydowanie bardziej do nas pasuje, a przedstawia uskrzydloną żyrafę. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Reakcje odwiedzających przerosły nasze oczekiwania, pozytywne komentarze i słowa uznania dodały nam skrzydeł na cały następny rok i jeszcze dłużej!

Ogromnie miło było nam się spotkać z naszymi klientami, przyjaciółmi i partnerami.

Ogromnie miło było nam też poznać tak wiele nowych i uśmiechniętych osób, spotkać znajome firmy i móc swobodnie porozmawiać stricte biznesowo oraz mniej oficjalnie.

Wierzymy, że te targi zaowocują nowymi współpracami i realizacjami. Pokładamy naprawdę spore nadzieje, ale sądząc po atmosferze rozmów i ich efektach – już nie możemy doczekać się nadchodzących zleceń i prac.

Jak byśmy podsumowali wyjazd? Niesamowita atmosfera, same konkrety i wiele obiecujących rozmów.

 

To były niezwykle udane targi, na których naprawdę wiele się działo. Wiemy, że to dopiero początek naszych przyszłych wyjazdów i konferencji. Teraz to dopiero będzie się działo! Obiecujemy!

Czy było po drodze kilka problemów? Owszem! Czy wyszło wszystko na 100%? Nie. Ale czy żałujemy? Ani trochę. Co więcej, pewnie za drugim wszystko zrobilibyśmy dokładnie tak samo.

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stanowiska, zdjęcia, miłe słowa i zachwyty, ale przede wszystkim za rozmowy, te oficjalne i nieoficjalne.

Było nam bardzo miło się z Państwem zobaczyć i chwilę porozmawiać.

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać w tak miłych i niezobowiązujących okolicznościach.

Mamy nadzieję, że niedługo znowu będziemy mieli przyjemność zamienić kilka, a najlepiej i więcej zdań.

Cały zespół otrzymał sporą dawkę energii, którą teraz zamierzamy przekuć w aktywne działania.

Jeszcze wyżej i jeszcze dalej!