WITACZE DLA MIAST I GMIN

Witacze dla miast i gmin.

Mówisz NIE zwykłym witaczom?

Chcesz dla swojego miasta wyjątkowego wyróżnienia?

Jesteś wymagającym klientem zwracającym uwagę na jakość i estetykę wykończenia?

Dobrze trafiłeś!

Witacze i pylony reklamowe są prestiżową wizytówką miast i gmin. Stanowią duży format gościnności, niosą treści promocyjne dla turystów i gospodarcze dla inwestorów.

Specjalizujemy się tylko na wyjątkowości i jakości. Tworzymy witacze piękne, strzeliste, o nieograniczonej liczbie brył i możliwości, na długie lata. Może widziałeś już nietypowe instalacje Graffico dla Słupska i Zielonej Góry? (jeśli nie, zobacz TUTAJ )

Chciałbyś również stworzyć tak nowoczesną formę promocji Twojego miasta charakterystyczną na Amsterdamu?

To nie są zwykłe litery. To miejski meeting point, na którego tle mieszkańcy i turyści chętnie robią sobie zdjęcia, publikują je w mediach społecznościowych, a to jest darmowa promocja i marketing dla miasta, czy instytucji.

Bardzo ważną kwestią, o którą pytają miasta i gminy, jest rekomendowana wysokość witaczy, która zależy od otaczającego krajobrazu i przepisów regulujących odległość witaczy od krawędzi drogi, ale rozmiar witaczy nie powinien być niższy niż 4m.

Wybór typu witacza  zależy również od tego, czy ma on pełnić funkcję wizytówki, atrakcji turystycznej jak w przypadku witaczy literowych modnych w krajach europejskich, czy informatora o wydarzeniach i atrakcjach turystycznych.

Nietypowym rozwiązaniem jest połączenie witacza z dodatkową funkcją. Przykładem może być  witacz wyświetlający poziom zanieczyszczenia lub czystości powietrza.. Realizujemy również witacze rowerowe, których funkcją jest zliczanie rowerzystów w cyklu dziennym i rocznym.


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl