STACJE PALIW

Sprawimy, że więcej klientów zatrzyma się na twojej stacji, zatankuje i zachwyci się estetyką twojego oznakowania.

Ładna stacja, wyraziste wyświetlacze, duży pylon cenowy i estetyczne otoki, elementy obrotowe i nitki świetlne to czynniki, które mogą wzbudzić zainteresowanie kierowcy i spowodować, że wybierze tą, a nie inną stację, bo każdy z nas lubi przebywać w miejscach zadbanych i ładnych.

Jakość, bezawaryjność, nowoczesny design, piękny wygląd na długie lata – to cechy oznakowania stacji paliw produkowanych przez Graffico, czyli to wszystko, co doprowadzi Cię do sukcesu, przyciągnie do Twojej stacji więcej klientów i  zwiększy obroty. Identyfikacja wizualna stacji paliw jest bardzo ważna, ponieważ ma największy i bezpośredni wpływ na postrzeganie marki przez klientów, wzbudza ich zaufanie. Klienci obecnie zwracają dużą uwagę na design stacji benzynowej. Wachlarz produktów w zakresie oznakowania stacji paliw jest szeroki, ale flagowym produktem naszej firmy jest pylon cenowy z elektronicznymi wyświetlaczami cen. W każdych warunkach pogodowych, zarówno w dzień, jak i w nocy informuje kierowców o aktualnych cenach paliw, a także o usługach dodatkowych na stacji.

Graffico może się pochwalić realizacją ponad 3500 szt. pylonów reklamowych, co jest dowodem ogromnego doświadczenia.


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl