PYLONY

Pylony, totemy, witacze reklamowe.

Małe i duże dzieła sztuki zaprojektowane tak, by stanowiły spójną część krajobrazu i architektury, która należy do Twojej marki. Nic tu nie jest przypadkowe. Wszystko ma design, jakość, przemyślany look. Pokażemy Ci, jak wielkogabarytowy znak z Twoim logo może być wyjątkowy. Zakochasz się.

Zaufaj profesjonalistom, którzy zrealizowali już ponad 3500 sztuk pylonów w Polsce i za granicą!

Nie chwalimy się, ale chcemy raczej pokazać, że na pylonach “zjedliśmy zęby”, mamy doświadczenie, które możesz wykorzystać! Stworzymy produkt wyjątkowo piękny, o ponadczasowym designie, zaawansowanej technologii oraz najwyższej estetyce i jakości wykończenia.

Chcesz więcej? Otrzymasz od nas również pełną dokumentację techniczną, wykonamy fundamentowanie i montaż oraz dokumentację powykonawczą.

Chcesz wyżej? Twoje oczekiwania co do wysokości pylonu mogą sięgać nieba, czyli 30m.


Jeśli nie znasz się na produktach reklamowych, wyjaśniamy, że Pylony i witacze są prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych. Biurowce często eksponują logotypy firm właśnie na pylonach reklamowych dla najemców. Dzięki wolnostojącej formie, totemy są idealnym rozwiązaniem oznakowania bez ingerencji w elewacje i dachy. Pylony są piękne, strzeliste, o nieograniczonej liczbie brył od nowoczesnych, przez stylizowane, kończąc na pylonach silnie nawiązujących do charakterystycznych elementów elewacji budynku zintegrowanych z ogólną wizją architekta.

  

WITACZE DLA MIAST I GMIN

Witacze dla miast i gmin.

Mówisz NIE zwykłym witaczom? Chcesz dla swojego miasta wyjątkowego wyróżnienia? Jesteś wymagającym klientem zwracającym uwagę na jakość i estetykę wykończenia? Dobrze trafiłeś!

Witacze i pylony reklamowe są prestiżową wizytówką miast i  gmin. Stanowią duży format gościnności, niosą treści promocyjne dla turystów i gospodarcze dla inwestorów.

Specjalizujemy się tylko na wyjątkowości i jakości. Tworzymy witacze piękne, strzeliste, o nieograniczonej liczbie brył i możliwości, na długie lata. Może widziałeś już nietypowe instalacje Graffico dla Słupska i Zielonej Góry? (jeśli nie, zobacz TUTAJ )

Chciałbyś również stworzyć tak nowoczesną formę promocji Twojego miasta charakterystyczną na Amsterdamu? To nie są zwykłe litery. To miejski meeting point, na tle którego mieszkańcy i turyści chętnie robią sobie zdjęcia, publikują je w mediach społecznościowych, a to jest darmowa promocja i marketing dla miasta, czy instytucji.

Bardzo ważną kwestią, o którą pytają miasta i gminy jest rekomendowana wysokość witaczy, która zależy od otaczającego krajobrazu i przepisów regulujących odległość witaczy od krawędzi drogi, ale rozmiar witaczy nie powinien być niższy niż 4m.

Wybór typu witacza  zależy również od tego, czy ma on pełnić funkcję wizytówki, atrakcji turystycznej jak w przypadku witaczy literowych modnych w krajach europejskich, czy informatora o wydarzeniach i atrakcjach turystycznych.

Nietypowym rozwiązaniem jest połączenie witacza z dodatkową funkcją. Przykładem może być  witacz wyświetlający poziom zanieczyszczenia lub czystości powietrza.. Realizujemy również witacze rowerowe, których funkcją jest zliczanie rowerzystów w cyklu dziennym i rocznym.

 

KONSTRUKCJE I SŁUPY REKLAMOWE

Słupy, pylony, megaboardy i konstrukcje reklamowe.

Jeśli  chcesz być widoczny, przyciągać wszystkie spojrzenia – dobrze trafiłeś!

Słupy, pylony i megaboardy reklamowe przyciągają wszystkie spojrzenia! Są silnym lokalizatorem, który sprawia, że turyści, inwestorzy, osoby w delegacji stają się Twoimi klientami, sprawiają, że Twoi klienci zawsze znajdują właściwą drogę na autostradach, drogach krajowych, czy w środku miast. Reklama wielkogabarytowa to idealna forma oznakowania restauracji drive thru, centrów handlowych, supermarketów, zakładów produkcyjnych i hal. Graffico realizuje zlecenia megaboardów i konstrukcji reklamowych według dostarczonych projektów oraz opracowań naszych konstruktorów i projektantów, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania elementów.

Co możemy dla Ciebie zrobić? WSZYSTKO! Sami opracowujemy dokumentację techniczną i budowlaną, produkujemy, fundamentujemy, montujemy, a końcowo dostarczamy dokumentację powykonawczą oraz certyfikaty, aprobaty i atesty. Wszystko załatwiasz jednym zleceniem i oddajesz w zaufane ręce. Można? Można!

 


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl