REFERENCJE


Współpraca obejmowała audyt, projekt i wizualizację oraz produkcję i montaż. Zmówienia zostały wykonane z należytą starannością , rzetelnie, fachowo i zgodnie z terminem zawartym w umowie. Serdecznie polecam współpracę z GRAFFICO.

Paweł Wydymus
AVIA


Jestem pod wielkim wrażeniem Graffico. Postawili poprzeczkę bardzo wysoko.Przedstawiciele firmy dali duże wsparcie doradcze. Pozostajemy ich lojalnym klientem i zawsze będziemy ich polecać firmom, które szukają jakości i profesjonalnej obsługi.


CARREFOUR POLSKA


Jestem pod wrażeniem produkcji liter, których ostateczny wygląd przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – litery są wykonane bardzo starannie, stabilnie i estetycznie. Świetne wrażenie pozostawili po sobie montażyści, którzy pod czujnym okiem mediów bardzo szybko, sprawnie i bez problemu zamontowali napis zgodnie z harmonogramem.

Robert Biedroń
Prezydent Miasta Słupsk


Na szczególną pochwałę zasługuje ekipa montażowa, która wyposażona była w profesjonalne narzędzia i bardzo sprawnie zamontował elementy reklamowe.

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z GRAFFICO każdemu, kto oczekuje profesjonalnej obsługi, świetnej jakośći i stałego kontaktu z firmą.

Katarzyna Kozieł
APRO INVESTMENT


Firma Auchan Polska Sp. z o.o. w pełni poleca firmę Graffico jako niezwykle rzetelnego wykonawcę oznakowań stacji paliw i hipermarketów. Wszystkie dotychczasowe prace zostały wykonane z dużą starannością, jakością i estetyką wykończenia.

Leszek Boczkowski
AUCHAN


Jeszcze raz serdecznie polecam współpracę z GRAFFICO każdemu, kto oczekuje profesjonalnej obsługi, świetnej jakości i stałego kontaktu z firmą. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług GRAFFICO przy brandingu kolejnych stacji paliw.

Denis Louis
Rzeszówdis Sp. z o.o.


Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z zamówieniem i w konkurencyjnej cenie. Firma Graffico starała się sprostać naszym oczekiwaniom, będąc otwarta na zmiany i sugestie, zarówno w trakcie prac projektowych, jak i montażowych.

Michał Miś
CYFROWY POLSAT S.A.


GRAFFICO szybko przygotowało ofertę i sprawnie przeprowadziło audyt. Jako klient mogłem liczyć na stały i rzeczowy kontakt z handlowcem, który okazał się pomocnym doradcą. Na uznanie zasługuje także dział graficzny. Projektant doskonale odwzorował nasze oczekiwania, a efekt końcowy okazał się lepszy niż przedstawione wizualizacje.  Montaż reklamy przebiegł bardzo szybko.

Czesław Florecki
Unimot S.A.


Rekomendujemy firmę Graffico jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną kompleksowego wykonywania oznakowania seryjnego. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoko poziom wykonania usług. Efekty pracy spełniają nasze wszystkie wymagania, zarówno w zakresie jakości i estetyki wykończenia.


KVERNELAND


Firma Graffico wyprodukowała i zamontowała konstrukcję reklamową – słup reklamowy dla galerii handlowej przeznaczony do ekspozycji logotypów najemców.

Współpraca z wykonawcą od początku układała się pomyślnie. Konstrukcja została wykonana zgodnie z dokumentacją techniczną. Montaż odbył się bardzo sprawnie i profesjonalnie, zgodnie z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych i zgodnie ze sztuką budowlaną.

Na uznanie zasługuje także przedstawiciel firmy, który zapewnił świetny i płynny kontakt, pełniąc również funkcję rzeczowego doradcy.

Władysław Aszkiełowicz
AKS BUDOWNICTWO


Oprócz ciekawych projektów, bardzo starannej realizacji, na uwagę zasługuje również ekipa montażowa, która przeprowadziła czysty, sprawny i profesjonalny montaż.

Paweł Szostak
VANOIL


Firma GRAFFICO wykazała się wysoką jakością wykonywanych usług, profesjonalizmem, dobrą i sprawną organizacją prac, dużą odpowiedzialnością oraz terminowością.

Agnieszka Rusin
ARGE


Rebranding stacji został zaprojektowany i przeprowadzony w sposób w pełni profesjonalny, przy użyciu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, a ponad to sprawnie, terminowo oraz w atmosferze kreatywnej współpracy. Zaangażowanie pracowników firmy Graffico w realizację całego projektu legitymizuje naszą rekomendację dla partnera solidnego, wiarygodnego i rzetelnego, a przede wszystkim godnego polecenia.

Bartosz Walczak
HAWA Sp. z o.o.


Niniejszym pragnę udzielić referencji firmie Graffico za profesjonalne podejście i wysoką jakość oznakowania naszych kilkunastu stacji paliw. Polecam i zachwalam firmę Graffico.

Ryszard Brzeski
OKTAN


Firma Graffico zaprojektowała, wykonała i zamontowała oznakowanie stacji paliw Apexim AB.

Od początku mogliśmy liczyć na merytoryczną oraz miłą obsługę. Dział handlowy zapewniał stały kontakt i w pełni profesjonalne doradztwo. Projekty przez dział graficzny  były nowoczesne i spełniały nasze oczekiwania. Wszystkie prace zostały wcześniej zaplanowane i terminowo wykonane. Firmę Graffico możemy polecić inwestorom oczekującym wysokiej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.

Michał Pytko
Apexim AB Paliwa Sp. z o.o.


Współpraca z działem handlowym była świetna. Na uznanie zasługują także graficy, którzy trafnie uwzględnili nasze sugesytie oraz ekipa montażystów, która nie tylko szybko zamontowała wszystkie oznakowania, ale także zasadziła drzewo  w ramach akcji “Nasze drzewo – nasza odpowiedzialność”.

Mirosław Marchnacki
TERRA w imieniu Krauz-Oil


Firma Graffico wykonała dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Skierniewicach pylony cenowe dla stacji paliw. Wszystkie prace zostały wykonane na najwyższym możliwym poziomie, z wyjątkową starannością  oraz z wielką precyzją i sprawnym montażem.

Karol Dratkiewicz
MZK Sp. z o.o.


Chciałabym podziękować Państwu za zrealizowanie zamówienia na pylon i napis reklamowy dla Salamander Window & Door Systems SA. Poszczególne etapy montażu przebiegały bardzo sprawnie, ekipa była zawsze punktualna, działała profesjonalnie. Podobnie, jak kontakty z p. Dec, dotyczące spraw administracyjnych.Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa firmą oraz z efektów jej pracy. Proszę o przekazanie słów podziękowań dla Panów montażystów.

Katarzyna Kacprzak
Specjalista ds. Marketingu


Podczas realizacji zamówienia firma Graffico wykazała, że jest solidnym partnerem handlowym. Zamówienie zostało wykonane z należytą starannością, rzetelnie, fachowo i zgodnie z terminem zawartym w umowie.

Artur Małecki
właściciel firmy AGROFILAR


Bez wahania możemy polecić Państwu firmę GRAFFICO jako wykonawcę świadczącego usługi wysokiej jakości. GRAFFICO rzetelnie wywiązuje się ze składanych zamówień oraz zapewnia profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne.

Piotr Kaczyński
HEXA BANK Spółdzielczy


Prace wykonane przez CR Graffico są realizowane z dużym zaangażowaniem, sprawnie, skutecznie i terminowo. W pełni polecamy CR Graffico, jako solidnego partnera, który z łatwością wdraża wartościowe i ciekawe rozwiązania. Współpraca układała się pomyślnie i z pewnością będzie kontynuowana w przyszłości.

Błażej Rozmarynowicz
Rug Riello Urządzenia Grzewcze


Współpraca od momentu powstania projektu do samego montażu pylonów przebiegła bez zastrzeżeń. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczność w stosunku do klienta. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny zagwarantowała wysoki poziom świadczonej usługi. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Agnieszka Witas
DESCONT DEVELOPER


Jasne zasady współpracy, dokładne wizualizacje, precyzyjne wykonanie, sprawny i estetyczny montaż. To właśnie cechy, za które najbardziej cenię sobie współpracę z Graffico.

Józef Bałdyga
Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB


Możemy zapewnić o wysokiej jakości, szybkiej reakcji i życzliwej atmosferze współpracy.

Krystyna Hartenberger-Pater
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna


Wysokim profesjonalizmem urzekł nas zespół montażystów zapewniając bezproblemową i bezpieczną instalację wielkogabarytowego słupa do ekspozycji najemców dla Galerii Łomża.

Marcin Dackiewicz
Bergold Group


Graffico zapewnia bardzo dobrą współpracę z działem handlowym. Mogliśmy liczyć na rzeczowe doradztwo i stały kontakt z handlowcem. Na uznanie zasługuje projektant, który trafnie odczytywał nasze uwagi. Montaże odbyły się szybko, sprawnie i z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Alicja Terka-Mazurek
WATIS


Prace wykonane przez firmę Graffico zostały zrealizowane sprawnie, skutecznie i terminowo. Wyróżniają się wysoką jakością materiałów reklamowych, dużym doświadczeniem i sprawnością organizacyjną.

Stanisław Kłapeć
Nadsański Bank Spółdzielczy


Prace zostały wykonane solidnie, a przede wszystkim terminowo. Bardzo miła i szybka współpraca na etapie produktowym. Firma przesyłała kolejne wizualizacje, zgodnie z naszymi wskazówkami, co pozwoliło dokonać nam właściwego wyboru.

Paweł Gryta
Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach


Pomysły i projekty są nie tylko ciekawe, ale również zgodne z najnowszymi trendami, a niekiedy stają się ich wyznacznikami. Warto także dodać, że Graffico charakteryzuje się solidnością, rzetelnością, niebywałą starannością i terminowością.

Alfred Jaworski
BANK SPÓŁDZIELCZY w Mrągowie


Prace zostały zrealizowane sprawnie, skutecznie i terminowo. Wysoka jakość materiałów reklamowych, duże doświadczenie i sprawna organizacyjna. Graffico polecamy wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm i rzetelność.

Janina Wolanin
BANK SPÓŁDZIELCZY w Księżopolu


W pełni polecamy Graffico, jako solidnego partnera, który z łatwością wdraża wartościowe i ciekawe rozwiązania. Współpraca układała się pomyślnie i będzie kontynuowana w przyszłości.

Małgorzata Kaźmierczak
BANK SPÓŁDZIELCZY w Gryfinie


loga_2


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl