PYLONY

Pylony, totemy, witacze reklamowe…

Są to małe i duże dzieła sztuki zaprojektowane tak, by stanowiły spójną część krajobrazu i architektury, która należy do Twojej marki. Nic tu nie jest przypadkowe. Wszystko ma design, jakość, przemyślany look. Pokażemy Ci, jak wielkogabarytowy znak z Twoim logo może być wyjątkowy. Zakochasz się.

Zaufaj profesjonalistom, którzy zrealizowali już ponad 3500 sztuk pylonów w Polsce i za granicą!

Nie chwalimy się, ale chcemy raczej pokazać, że na pylonach “zjedliśmy zęby”, mamy doświadczenie, które możesz wykorzystać! Stworzymy produkt wyjątkowo piękny, o ponadczasowym designie, zaawansowanej technologii oraz najwyższej estetyce i jakości wykończenia.

Chcesz więcej? Otrzymasz od nas również pełną dokumentację techniczną, wykonamy fundamentowanie i montaż oraz dokumentację powykonawczą.

Chcesz wyżej? Twoje oczekiwania co do wysokości pylonu mogą sięgać nieba, czyli 30m.


Jeśli nie znasz się na produktach reklamowych, wyjaśniamy, że Pylony i witacze są prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych. Biurowce często eksponują logotypy firm właśnie na pylonach reklamowych dla najemców. Dzięki wolnostojącej formie, totemy są idealnym rozwiązaniem oznakowania bez ingerencji w elewacje i dachy. Pylony są piękne, strzeliste, o nieograniczonej liczbie brył od nowoczesnych, przez stylizowane, kończąc na pylonach silnie nawiązujących do charakterystycznych elementów elewacji budynku zintegrowanych z ogólną wizją architekta.


© 2016 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax 56 659 14 45, 56 655 22 85, 56 623 12 13 marketing@graffico.pl