Mało kto dziś zdaje sobie sprawę z potęgi otaczających nas barw. Jest ich tyle i o takim natężeniu, że już przyzwyczailiśmy się do ich istnienia. Może się jednak okazać, że trochę nie doceniamy własnych możliwości dostrzegania odcieni świata.

TEMAT 1 – KOLOR NIE DLA KAŻDEGO

Na całym świecie żyje wiele osób, które nie widzą kolorów lub postrzegają je w zaburzony sposób. Kiedyś nie było dla nich ratunku i chorzy na daltonizm lub ślepotę barw nigdy nie dostrzegli piękna kolorów. Powstały jednak okulary, dzięki którym osoby z tym schorzeniem są w stanie zobaczyć świat tak, jak widzą go zdrowi ludzie. Zobacz filmik, w którym po raz pierwszy chorzy widzą kolory. I zobacz też, czego codziennie nie doceniamy.

TEMAT 2 – KOLORY NA WYŻSZYM POZIOMIE

Każdy z nas, z uwagi na charakter, może mieć przyznany swój własny kolor, który będzie opisywał nasze cechy. Zobacz jak dzięki tej technice możesz wznieść swój biznes na nowym poziom!

TEMAT 3 – LECZNICZA MOC KOLORÓW

W wielu klinikach na świecie wykorzystuje się już energetyczne właściwości barw, gdzie terapią kolorem wspomaga się leczenie: chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy i depresji psychicznej. Zobacz na czym polega fenomen leczenia barwami.