Jeżeli jesteś naszym nowym Klientem lub pierwszy raz otworzyłeś cykl “Graffico do kawy” i nie za bardzo orientujesz się co to jest, dlaczego w piątek rano i skąd takie tematy, spieszymy z wyjaśnieniami:

1. CO TO JEST GRAFFICO DO KAWY?

Graffico do kawy to cykl, który wysyłamy do naszych Klientów. Pomysł pojawił się podczas codziennej “prasówki”, podczas której (przy porannej kawie) nasz Dział Marketingu przegląda ciekawe nowiki marketingowe, szuka fajnych materiałów dla  Działu Handlowego i Klientów. Uznaliśmy, że nie każdy ma czas na przeczesywanie internetu, dlatego będziemy z niego wydobywać najbardziej ciekawe treści i podsyłać Wam do poczytania/obejrzenia przy porannej kawie. I tak właśnie powstał pomysł cyklu Graffico do kawy.

2. JAKICH TREŚCI MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Nie ograniczamy się tylko do nowinek ze świata reklamy, marketingu i sprzedaży, bo uważamy, że to nie zawsze może być ciekawe i przydatne. Często więc są to materiały wzruszające, śmieszne, lifestylowe, kontrowersyjne, naukowe, psychologiczne, itp. Mamy sygnały, że jak do tej pory poruszyliśmy wiele ciekawych tematów :)

3. JAKA JEST FORMA GRAFFICO DO KAWY?

Wiemy, że nie każdy przy kawie spędza tyle samo czasu. Dlatego staramy się dopasować do wszystkich – w każdym odcinku znajdziesz filmik (nie przekraczający 10 minut) lub artykuł. Za każdym razem możesz wybrać to, na co masz ochotę i czas!

4. JAK CZĘSTO BĘDĘ OTRZYMYWAĆ CYKL?

Graffico do kawy wysyłamy co 14 dni, zawsze w piątek i zawsze przed godziną 12:00.

5. JAK MOGĘ WYKORZYSTAĆ TREŚCI?

Absolutnie dowolnie! Mamy nadzieję, że niektóre wiadomości przydadzą Ci się w życiu, pracy, niektórymi zainteresujesz swoją rodzinę i znajomych :) Chcesz przesłać cykl dalej? Nie ma problemu! Przesyłaj, udostępniaj na Facebooku, Twitterze, czy podrzuć druk sąsiadom – pełna dowolność!