Czystojak stacja do dezynfekcji rąk

Bezpieczeństwo w miejscach publicznych tworzy kilka parametrów: dystans społeczny, dezynfekcja dłoni, maseczki i pomiar temperatury ciała. Jest to szczególnie ważne we wszystkich miejscach, które gromadzą dużą liczbę osób. Szkoły, kościoły, sklepy, kina, przychodnie, szpitale, siłownie. Jeśli chodzi o zachowanie dystansu, musimy zadbać o to sami. Po pomiar temperatury i dezynfekcji dłoni zapewnia jedno urządzenie – CZYSTOJAK, stojak do dezynfekcji rąk, który został wyposażony w mierniki temperatury.

stojak do dezynfekcji rak czystojak

Rewolucyjny stojak do dezynfekcji rąk, który mierzy temperaturę

CZYSTOJAK nie straszy, wręcz przeciwnie, bo u podstaw projektowania urządzenia stoi filozofia firmy, że dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Od początku tworzenia, stawialiśmy nacisk na dwa aspekty: trwałą technologię i piękny design. Technologię stworzyło 3 inżynierów naszej firmy, a stroną plastyczną zajęli się projektanci.

Obecnie wszystkie modele marki CZYSTOJAK wyposażone zostały dodatkowo w sensorowe urządzenie do pomiaru temperatury, które na czerwono wyświetla podwyższoną temperaturę, na zielono temperaturę w normie. Pomyśleliśmy, że 2 sekundy, czyli czas, który należy przeznaczyć na dezynfekcję rąk, można połączyć z jednoczesnym mierzeniem temperatury.

Pandemia wyrządziła wiele szkód jeśli chodzi o zdrowie, biznes, gospodarkę, zatrzymała świat na chwilę. Jednym z nielicznych pozytywnych zjawisk ubocznych covid-19, jest podwyższona dbałość o higienę i w tym aspekcie „chwilo trwaj!”, a CZYSTOJAK dopomoże.

Zobacz CZYSTOJAKI z sensorowym pomiarem temperatury na www.czystojak.pl