REFERENCJE

loga_2

Oprócz ciekawych projektów, bardzo starannej realizacji, na uwagę zasługuje również ekipa montażowa, która przeprowadziła czysty, sprawny i profesjonalny montaż.

Paweł Szostak
VANOIL


GRAFFICO szybko przygotowało ofertę i sprawnie przeprowadziło audyt. Jako klient mogłem liczyć na stały i rzeczowy kontakt z handlowcem, który okazał się pomocnym doradcą. Na uznanie zasługuje także dział graficzny. Projektant doskonale odwzorował nasze oczekiwania, a efekt końcowy okazał się lepszy niż przedstawione wizualizacje.  Montaż reklamy przebiegł szybko i bezproblemowo.

Czesław Florecki
Unimot S.A.


Firma GRAFFICO wykazała się wysoką jakością wykonywanych usług, profesjonalizmem, dobrą i sprawną organizacją prac, dużą odpowiedzialnością oraz terminowością.

Agnieszka Rusin
ARGE


Jeszcze raz serdecznie polecam współpracę z GRAFFICO każdemu, kto oczekuje profesjonalnej obsługi, świetnej jakości i stałego kontaktu z firmą. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług GRAFFICO przy brandingu kolejnych stacji paliw.

Denis Louis
Rzeszówdis Sp. z o.o.


Rebranding stacji został zaprojektowany i przeprowadzony w sposób w pełni profesjonalny, przy użyciu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, a ponad to sprawnie, terminowo oraz w atmosferze kreatywnej współpracy. Zaangażowanie pracowników firmy Graffico w realizację całego projektu legitymizuje naszą rekomendację dla partnera solidnego, wiarygodnego i rzetelnego, a przede wszystkim godnego polecenia.

Bartosz Walczak
HAWA Sp. z o.o.


Niniejszym pragnę udzielić referencji firmie Graffico za profesjonalne podejście i wysoką jakość oznakowania naszych kilkunastu stacji paliw. Polecam i zachwalam firmę Graffico.

Ryszard Brzeski
OKTAN


Firma Graffico zaprojektowała, wykonała i zamontowała oznakowanie stacji paliw Apexim AB na kwotę 233 577zł.

Od początku mogliśmy liczyć na merytoryczną oraz miłą obsługę. Dział handlowy zapewniał stały kontakt i w pełni profesjonalne doradztwo. Projekty przez dział graficzny  były nowoczesne i spełniały nasze oczekiwania. Wszystkie prace zostały wcześniej zaplanowane i terminowo wykonane.

Firmę Graffico możemy polecić inwestorom oczekującym wysokiej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.

Michał Pytko
Apexim AB Paliwa Sp. z o.o.


Współpraca z działem handlowym była świetna. Na uznanie zasługują także graficy, którzy trafnie uwzględnili nasze sugesytie oraz ekipa montażystów, która nie tylko szybko zamontowała wszystkie oznakowania, ale także zasadziła drzewo  w ramach akcji „Nasze drzewo – nasza odpowiedzialność”.

Mirosław Marchnacki
TERRA w imieniu Krauz-Oil


Firma Graffico wykonała dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Skierniewicach pylony cenowe dla stacji paliw. Wszystkie prace zostały wykonane na najwyższym możliwym poziomie, z wyjątkową starannością  oraz z wielką precyzją i sprawnym montażem.

Karol Dratkiewicz
MZK Sp. z o.o.


Chciałabym podziękować Państwu za zrealizowanie zamówienia na pylon i napis reklamowy dla Salamander Window & Door Systems SA. Poszczególne etapy montażu przebiegały bardzo sprawnie, ekipa była zawsze punktualna, działała profesjonalnie. Podobnie, jak kontakty z p. Dec, dotyczące spraw administracyjnych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa firmą oraz z efektów jej pracy.

Proszę o przekazanie słów podziękowań dla Panów montażystów.

Katarzyna Kacprzak
Specjalista ds. Marketingu


Do współpracy skłoniło nas bardzo profesjonalne podejście do klienta na poziomie europejskim oraz konkurencyjne ceny w stosunku do jakości.

Sławomir Gorsiak
TWOYA


Podczas realizacji zamówienia firma Graffico wykazała, że jest solidnym partnerem handlowym. Zamówienie zostało wykonane z należytą starannością, rzetelnie, fachowo i zgodnie z terminem zawartym w umowie.

Artur Małecki
właściciel firmy AGROFILAR


Bez wahania możemy polecić Państwu firmę GRAFFICO jako wykonawcę świadczącego usługi wysokiej jakości. GRAFFICO rzetelnie wywiązuje się ze składanych zamówień oraz zapewnia profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne.

Piotr Kaczyński
HEXA BANK Spółdzielczy


Prace wykonane przez CR Graffico są realizowane z dużym zaangażowaniem, sprawnie, skutecznie i terminowo. W pełni polecamy CR Graffico, jako solidnego partnera, który z łatwością wdraża wartościowe i ciekawe rozwiązania. Współpraca układała się pomyślnie i z pewnością będzie kontynuowana w przyszłości.

Błażej Rozmarynowicz
Rug Riello Urządzenia Grzewcze


Współpraca od momentu powstania projektu do samego montażu pylonów przebiegła bez zastrzeżeń. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczność w stosunku do klienta. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny zagwarantowała wysoki poziom świadczonej usługi. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Agnieszka Witas
DESCONAT


Prace wykonane przez Graffico są realizowane z dużym zaangażowaniem, sprawnie i terminowo. W pełni polecamy CR Graffico, jako solidnego partnera, który z łatwością wdraża wartościowe i ciekawe rozwiązania.

Krzysztof Emmert
TRAST


Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z zamówieniem i w konkurencyjnej cenie. Firma Graffico starała się sprostać naszym oczekiwaniom, będąc otwarta nie, zmiany, uwagi i sugestie, zarówno w trakcie prac projektowych, jak i montażowych.

Michał Miś
CYFROWY POLSAT S.A.


Wśród wielu zebranych ofert, projekt Graffico nie należał do najtańszej oferty cenowej. Bazując jednak na dotychczasowych realizacjach firmy znając jej  produkty i proces montażowy, zdecydowaliśmy się na współpracę.  Decyzja, którą podjęliśmy okazała się najlepszą.

Przemysław Nowicki
PHU OSKAR


Prace wykonane przez firmę Graffico zostały zrealizowane sprawnie, skutecznie i terminowo. Wyróżniają się wysoką jakością materiałów reklamowych, dużym doświadczeniem i sprawnością organizacyjną.

Stanisław Kłapeć
Nadsański Bank Spółdzielczy


Prace zostały wykonane solidnie, a przede wszystkim terminowo. Bardzo miła i szybka była też współpraca na etapie produktowym. Firma przesyłała kolejne wizualizacje, zgodnie z naszymi wskazówkami, co pozwoliło dokonać nam właściwego wyboru.

Paweł Gryta
Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach


Pomysły i projekty wykonane w GRAFFICO są nie tylko ciekawe, ale również zgodne z najnowszymi trendami, a niekiedy stają się ich wyznacznikami. Warto także dodać, że Centrum Reklamy GRAFFICO charakteryzuje się solidnością, rzetelnością, niebywałą starannością i terminowością.

Alfred Jaworski
BANK SPÓŁDZIELCZY w Mrągowie


Prace wykonane przez firmę Graffico zostały zrealizowane sprawnie, skutecznie i terminowo. Wyróżniają się wysoka jakością materiałów reklamowych, dużym doświadczeniem i sprawnością organizacyjną. Centrum Reklamy Graffico polecamy wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania.

Janina Wolanin
BANK SPÓŁDZIELCZY w Księżopolu


W pełni polecamy CR Graffico, jako solidnego partnera, który z łatwością wdraża wartościowe i ciekawe rozwiązania. Współpraca układała się pomyślnie i będzie kontynuowana w przyszłości.

Małgorzata Kaźmierczak
BANK SPÓŁDZIELCZY w Gryfinie


W pełni polecamy Graffico jako partnera, który realizuje nowoczesne  i estetyczne rozwiązania.

Błażej Rozmarynowicz
RUG RIELLO


Możemy zapewnić o wysokiej jakości, szybkiej reakcji i życzliwej atmosferze współpracy.

Krystyna Hartenberger-Pater
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna


Jasne zasady współpracy, dokładne wizualizacje, precyzyjne wykonanie, sprawny i estetyczny montaż. To właśnie cechy, za które najbardziej cenię sobie współpracę z Graffico.

Józef Bałdyga
Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB©2017 Copyright - Graffico - 87-100 Toruń, ul. Batorego 106, tel./fax +48 56 623 12 13, 695 095 650, 693 032 503 marketing@graffico.pl